Zdrowie i Uroda

Wąskie i niewidoczne usta można poprawić!

Piękno ma wiele twarzy – w różnych kulturach piękne mogą być duże oczy, długie rzęsy, niewielkie uszy czy wydatne usta. Te ostatnie cenione są w europejskim kanonie urody. Nie wszyscy jednak urodziliśmy się z naturalnie wydatnymi ustami – na szczęście naturę możemy poprawić poprzez wykorzystanie prostych zabiegów medycyny estetycznej. Powiększanie ust staje się coraz popularniejsze w Polsce – co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Jak bezpiecznie powiększyć usta?

Kontur naszych ust może stawać się coraz mniej widoczny już po 25. Roku życia – w tym czasie zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego w naszej skórze i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Zanikający kontur ust wpływa na wygląd całej twarzy – staje się ona mniej wyrazista, mniej atrakcyjna. Zabieg modelowania ust wydaje się być więc idealnym rozwiązaniem – jest on prosty, nie wymaga specjalistycznych przygotowań, nie trwa długo a efekty widać od razu.
Modelowanie ust możliwe jest dzięki preparatom na bazie kwasu hialuronowego – jest on bezpieczny dla naszego organizmu, dokładnie przebadany klinicznie oraz nie powoduje alergii. Zabiegi trwają ok. 30 minut, poprzedzone są podaniem znieczulenia miejscowego, który zmniejsza dyskomfort do minimum. Kolejnym krokiem jest dokładne i precyzyjne wprowadzanie niewielkich ilości kwasu hialuronowego w wargi, aby dokładnie je wypełnić. Po zabiegu możliwe jest utrzymywanie się niewielkiej opuchlizny, która znika po 48 godzinach. Po zabiegu usta są widocznie powiększone, bardziej widoczne, ich kontur jest mocniej zarysowany.

Bezpieczeństwo podczas zabiegów modelowania ust

Komfort i bezpieczeństwo pacjentów w klinikach medycyny estetycznej jest priorytetem dla lekarzy. Przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest wywiad lekarski, podczas którego omawiane są wszelkie przeciwwskazania i padają pytania o ogólny stan zdrowia.

https://zyciesiedleckie.pl/pl/377_polecamy/45176_jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-szkolne-poradnik-dla-rodzicow.html https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ zobacz wiecje