Dom i Wnętrze

Jakie meble ogrodowe 4-osobowe wybrać?

Wybór kompletu meblowego do ogrodu czy na taras nie powinien być dzisiaj trudny. Projektanci proponuję olbrzymie możliwości dotyczące aranżowania przydomowych stref wypoczynkowych. Jednymi z chętniej wybieranych są meble ogrodowe 4-osobowe, które cieszą się sporym zainteresowaniem – to funkcjonalne i praktyczne zestawy, odpowiednie do letniego odpoczynku.

Technorattanowe meble ogrodowe 4-osobowe

Komplety technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących. Meble takie są trwałe, eleganckie i świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Meble ogrodowe 4-osobowe wykonane z tego tworzywa to przede wszystkim komplety kawowe, składające się ze stolika i czterech wygodnych foteli, ale też dwuosobowej sofy, dwóch foteli i stolika. Lekkie i funkcjonalne meble technorattanowe sprawdzą się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i w klasycznych ogrodach. Niewątpliwą zaletą mebli tego typu jest ich trwałość – meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci i ścieraniem. Okrycie mebli to plecionka technorattanowa, czyli materiał syntetyczny. Nieporowata struktura tworzywa nie wchłania brudu, wilgoci, czyszczenie takich powierzchni nie sprawia problemów.

Meble ogrodowe 4-osobowe z naturalnego rattanu

Szukając niebanalnych rozwiązań na taras czy do ogrodu, warto zwrócić uwagę na meble ogrodowe 4-osobowe wykonane z naturalnego rattanu. Pnącza rattanowe wykorzystane do stworzenia tych mebli pozyskane zostały w sposób etyczny, z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że produkcja takich mebli nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Meble rattanowe rewelacyjnie sprawdzą się w aranżacjach prowansalskich czy klasycznych, nadadzą elegancji i całkowicie zmienią odbiór miejsca wypoczynkowego.