Zdrowie i Uroda

Vela Shape III – rzeźbienie sylwetki bez skalpela

Vela Shape III to nieinwazyjna, bezpieczna i skuteczna metoda modelowania sylwetki, która daje szybkie i trwałe rezultaty. Sprawdź!

Vela Shape III – rzeźbienie sylwetki bez skalpela

Jeśli Twoim celem jest zgrabna sylwetka bez wałeczków tłuszczu i cellulitu, to zabieg Vela Shape III na pewno Ci w tym pomoże. To nieinwazyjna procedura, której celem jest redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej oraz poprawa napięcia skóry. Sprawdź, jak nowoczesne technologie pomagają w rzeźbieniu sylwetki.

Czym się charakteryzuje zabieg Vela Shape III?

Vela Shape III to nieinwazyjny zabieg, który umożliwia spektakularne rzeźbienie sylwetki, a skorzystasz z niego m.in. w warszawskiej Klinice Miracki. W urządzeniu zastosowano skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych o najwyższej mocy (aż 150 W) oraz masażu próżniowego. Takie połączenie kilku technologii naraz daje znakomite efekty w wyszczuplaniu, modelowaniu sylwetki oraz skutecznej walce z cellulitem i wiotkością skóry.

Światło podczerwone, dwubiegunowa energia o częstotliwości radiowej i próżnia powodują głębokie nagrzewanie komórek tłuszczowych, otaczającej ich tkanki łącznej i leżących pod nią włókien kolagenowych. Kontrolowane podgrzewanie skóry i zastosowanie podciśnienia działają stymulująco na wzrost nowego kolagenu i elastyny, co skutkuje miejscowym zmniejszeniem wiotkości skóry, wyszczupleniem oraz ogólną poprawą struktury i tekstury skóry. Jednocześnie promieniowanie podczerwone i dwubiegunowe fale radiowe oddziałują na komórki tłuszczowe, powodując ich uszkodzenie. Masaż próżniowy stymuluje usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii.

Rzeźbienie sylwetki bez skalpela – jak się to odbywa?

Rzeźbienie sylwetki przy pomocy Vela Shape III poprzedzone jest konsultacją kosmetologiczną, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań. Zabieg wykonywany jest przez odpowiednio wykwalifikowanego kosmetologa. Procedura jest dość krótka i nie wymaga podania znieczulenia. Rozpoczyna się od rozprowadzenia na wybranej partii ciała specjalnego żelu nawilżającego, ułatwiającego poślizg głowicy roboczej. Urządzenie stopniowo rozgrzewa miejsca, w których występują niedoskonałości. Temperatura wewnątrz tkanki podnosi się do 43-45°C. Parametry zabiegu są nieustannie monitorowane i kontrolowane przez kosmetologa, dzięki czemu rzeźbienie sylwetki jest w pełni bezpieczne i skuteczne. Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona, jednak są to skutki uboczne, które ustępują w ciągu kilku godzin.

Nieinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę – efekty

Vela Shape III zapewnia doskonałe efekty bez dyskomfortu i okresu rekonwalescencji. Zabieg dedykowany jest osobom, u których dieta i ćwiczenia nie przyniosły maksymalnych efektów. Stanowi doskonałą alternatywę dla interwencji chirurgicznych. Wykonuje się go w seriach. Zaleca się cykl terapeutyczny, składający się z 4-6 zabiegów, wykonywanych w tygodniowych odstępach. Seria zabiegów prowadzi do stopniowego wygładzenia powierzchni skóry z zauważalną redukcją cellulitu. Jednocześnie następuje rzeźbienie sylwetki i widoczne zmniejszenie obwodu ciała na leczonym obszarze. Dla podtrzymania pozytywnych efektów warto zdecydować się na regularne wykonywanie tzw. zabiegów przypominających 1-2 razy w roku.

Wynik leczenia jest silnie uzależniony od stylu życia. Dla uzyskania pożądanego efektu wyszczuplenia i rzeźbienia sylwetki konieczne jest przestrzeganie zaleceń pozabiegowych, które obejmują:

  • picie dużej ilości wody, ponieważ ułatwia ona usuwanie toksyn i złogów tłuszczu z organizmu,
  • zdrową, zbilansowaną dietę,
  • zwiększenie aktywności fizycznej (bieganie, taniec, aerobik, nordic walking itp.).

W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-warszawa-ursynow-aleja-ken/

Dodatkowo zapraszamy na zabiegi odmładzające takie jak botoks, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy terapie komórkami macierzystymi: https://mirackiclinic.com/

https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://zyciesiedleckie.pl/pl/377_polecamy/45176_jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-szkolne-poradnik-dla-rodzicow.html zobacz