Ciekawe

Statuetki szklane – uhonorowaniem zwycięzców

Każde zawody sportowe wymagają uhonorowania zwycięzców. Obecnie puchary powoli przechodzą do lamusa, zdecydowanie lepszym wyborem są statuetki szklane. Prezentują się one niezwykle okazale i stanowią także doskonałą pamiątkę, która może przypominać o wyjątkowym osiągnięciu.

Statuetki szklane – nie muszą być drogie

Zazwyczaj organizując zawody sportowe dla dzieci ma się ograniczony budżet, ale nagrody są obowiązkowe. Wyzwalają w dziecku poczucie dumy, to także miły prezent. Zamiast metalowych pucharów, które szybko czarnieją, zdecydowanie lepszym wyborem są statuetki szklane.

Pomimo, że szkło kojarzy się z luksusem, ale i wysoką ceną, to wcale nie musi tak być. Można wybrać statuetki szklane, które będą się prezentowały bardzo elegancko, ale przy tym nie będą drogie. W tym przypadku idealnie sprawdzą się statuetki szklane z akrylu. Mają one również świetny połysk, ale również można na nich wygrawerować życzenia, podziękowania i gratulacje. Ponadto akrylowi można nadać określony kształt i formę.

Statuetki szklane – prestiż firmy

Chcąc podkreślić prestiż firmy, pracodawca może umieścić na swoim biurku statuetkę szklaną. Może się na niej znajdować logo firmy. Taka statuetka umieszczona na biurku kojarzy się z najwyższą jakością. Kontrahenci, którzy odwiedzają gabinet, docenią prestiż oraz dobry styl.

Tutaj można postawić na statuetki szklane ze szkła hartowanego, które jest niezwykle odporne na uszkodzenia. Nawet po upadku nie potłucze się, co stanowi dodatkową zaletę. Jest jednak dosyć drogie.

Statuetki mogą być także formą nagrody dla najlepszych pracowników, dzięki temu poczują się oni wyjątkowi, a także docenieni. To także wpływa pozytywnie na morale zespołu pracowników i motywuje do dalszej pracy.

Statuetki szklane – pomysł na prezent

Statuetki ze szkła to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Taki prezent jest unikalny i nie do podrobienia, szczególnie, gdy zaprojektuje się go samemu. Można na nim umieścić zdjęcie i życzenia, a także podziękowania.

Statuetka to oryginalny prezent, który ucieszy nawet najbardziej wymagającą osobę. Będzie jej się miło kojarzyć. To także świetna ozdoba komody, czy też parapetów. Idealnie wpisuje się w nowoczesną aranżację wnętrz i stanowi ozdobę każdego pomieszczenia.

Statuetki szklane znajdziesz na Pucharowo.pl

https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ .fcbu.org zobacz