Ciekawe

O salach szkoleniowych od Automobilklubu Polski

O salach szkoleniowych od Automobilklubu Polski

Warszawa to miasto, w którym wyjątkowo często organizowane są konferencje, szkolenia, kursy. Sal szkoleniowych w stolicy Polski więc nie brakuje. Co warto dodać, sale szkoleniowe w Warszawie to w większości przypadków obiekty na bardzo wysokim poziomie. Taki bardzo wysoki poziom reprezentują między innymi sale szkoleniowe, które w ramach swojej działalności udostępnia Automobilklub Polski. 
Od kilku lat Automobilklub Polski ma siedzibę przy ulicy Powstańców Śląskich. Jest to bardzo dogodna lokalizacja dla osób, które zainteresowane są wynajęciem sali szkoleniowej od tego stowarzyszenia. Do wynajęcia Automobilklub Polski ma 7 doskonale wyposażonych sal szkoleniowych. To idealne miejsce na zorganizowanie kursu, szkolenia, konferencji branżowej. Dodatkowym atutem są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, duży i bezpłatny parking oraz możliwość skorzystania na miejscu z cateringu.

Sale, z których na co dzień korzysta Automobilklub Polski to nowoczesne, komfortowe i dobrze wyposażone sale idealne na różnego rodzaju spotkania.

Oferta wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie

Jeśli szukacie sali szkoleniowej w Warszawie to polecam ofertę Automobilklubu Polski www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.

https://nety.pl/partnerskie/ubezpieczenie-samochodu-dla-mlodych-kierowcow-jak-obnizyc-skladke/ zobacz wiecje https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/