Ciekawe

Obrusy wielkanocne w mocnych kolorach

Obrusy wielkanocne w mocnych kolorach

Obrusy wielkanocne to nieodłączna dekoracja stołu. Trudno wyobrazić sobie, by zabrakło na nim tak istotnego dodatku. Do tej pory zdecydowany prym wiodły obrusy w tradycyjnym, białym kolorze. Obecnie jednak coraz chętniej sięgamy po kolorowe obrusy…

Obrusy wielkanocne w mocnych kolorach – kiedy warto je wybrać?

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz często pojawiają się mocne kolory. Tak jest również w przypadku obrusów na wielkanocny stół. Modna jest już nie tylko klasyczna biel, ale dużo bardziej wyraziste barwy. Designerzy i architekci wnętrz są zgodni, że coraz więcej eksperymentujemy i jesteśmy coraz bardziej odważni, wybierając ciekawe kolory na wielkanocny stół.

Obrusy wielkanocne w zdecydowanych kolorach to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesny design i nie boją się odważnych rozwiązań dekoratorskich. Pasują zwłaszcza do wnętrz w nowoczesnej stylistyce, o niebagatelnych rozwiązaniach designerskich i swobodnym podejściu do tematu zdobienia wielkanocnego stołu.

Obrusy wielkanocne w kolorach wiosny

Kolory kojarzące się z okresem wiosny to m.in. mocna zieleń i żółć. Coraz chętniej sięgamy po nie, kiedy szukamy idealnego obrusu na wielkanocny stół. To opcja dla osób zdecydowanych i szukających urozmaicenia w zakresie dekoracji stołu na czas świąt.

Designerzy wnętrz wskazują, że w sytuacji, kiedy wybieramy obrus w zdecydowanych barwach, warto zadbać o subtelne dodatki. Sprawdzi się wówczas delikatna, jasna zastawa, bez silnych wzorów i dekorów, mogących nieco kłócić się z mocnym kolorem podłoża w postaci obrusu wielkanocnego.

Czy kierować się podczas wyboru kolorowych obrusów wielkanocnych?

Szukając idealnego obrusu na stół wielkanocny warto mieć na uwadze preferencje własne i rodziny. Jeśli lubimy kolory żywo związane z wiosną, a w domu jest kilka małych dzieci, wówczas np. żółty obrus może okazać się dobrym wyborem.

Obrusy wielkanocne powinny też współgrać i komponować się z innymi elementami zastawy, by łączyły harmonijną całość. Dlatego warto pamiętać w jakim stylu jest nasza zastawa, a nawet o takich na pozór drobiazgach jak wybór serwetek. W całości aranżacji stołu znaczenie mają, bowiem wszystkie detale i to one odpowiadają za jego ostateczny wygląd i klimat.

Obrusy wielkanocne dostępne są w ofercie spokko.pl

https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/