Dom i Wnętrze

Znajdź odpowiednie elementy na taras!

Czy wiesz, że taras może stać się letnim przedłużeniem domowego salonu? Wystarczy kilka prostych kroków, aby zwykła przestrzeń zamienić w wyjątkowe miejsce do odpoczywania. Szukając odpowiednich mebli i dodatków stworzymy piękną przestrzeń, z której korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie rozwiązania warto wybrać? Na co zwracać uwagę?

Klasyka kontra nowoczesność

Podstawą na tarasie są zestawy mebli na taras. Eleganckie komplety oferowane przed topowych producentów odznaczają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również pięknym wyglądem. Wśród najpopularniejszych zestawów znajdziemy produkty takie jak meble rattanowe, meble technorattanowe, meble modułowe, kolekcje odpowiednie do ustawienia nad brzegiem basenu. Warto zwracać uwagę na tworzywa – muszą być one wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Zastosowanie aluminiowych stelaży oraz tworzyw syntetycznych takich jak technorattan zagwarantują, że wybrane meble będą cieszyć nasze oczy przez długie lata.

Schroń się w cieniu parasola

Jak skutecznie chronić się przed promieniowaniem UV w czasie długich, letnich dni? Na tarasie bez trudu umieścimy obszerny parasol tarasowy, który zachwyci funkcjonalnością oraz pięknym designem. Nowoczesne parasole ogrodowe tworzone są z wysokiej jakości materiałów: antykorozyjne stelaże zapewniają trwałość konstrukcji. Umieszczenie stelaża na ruchomej stopie pozwoliło również na jego rotowanie o 360 stopni wokół własnej osi. Na szczycie parasola umieszczona jest czasza wykonana z poliestru lub materiału spuncrylic. Obie tkaniny są wodoodporne, zabezpieczone przed wnikaniem kurzu, silnym promieniowaniem słonecznym. W cieniu parasola tarasowego znajdziemy ochłodę w nawet najbardziej upalne dni. Parasol może być regulowany w kilku płaszczyznach

nstam.org .fcbu.org https://aaron.net.pl/loft-w-twoim-domu-od-hokerow-do-kuchni-po-industrialne-stoliki-kawowe-loft/