Dom i Wnętrze

Wybieramy stoły z technorattanu

Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą nas dzisiaj przede wszystkim olbrzymim wyborem – projektanci i producenci co roku oferują nowe kolekcje, które świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się stoły z technorattanu – ten mebel nie tylko dokładnie wyznacza punkt centralny miejsca wypoczynkowego, ale też pozwala na biesiadowanie blisko natury w większym gronie.

Stoły z technorattanu w naszych ogrodach

Dlaczego meble technorattanowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Projektanci są zgodni: meble takie są trwałe, eleganckie, dopasowane do najnowszych trendów oraz wygodne. Stoły z technorattanu to jedna z wieli propozycji i elementów w kompletach – wystarczy dobrać wygodne fotele lub krzesła, aby takie miejsce wypoczynkowe było  przygotowane na przyjście gości. Stoły z technorattanu to również wygodna – są one względnie lekkie, przez co ich podnoszenie czy przenoszenie nie jest kłopotliwe. Jest to zasługą wykorzystania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa o nieporowatej budowie, która nie wchłania brudu. Często blat takiego stołu jest dodatkowo uzupełniany szybą z hartowanego szkła, aby nadać mu dodatkowej estetyki. Stoły z technorattanu znajdziemy przede wszystkim u producentów – warto wybrać meble ogrodowe outlet, wtedy stół uda nam się kupić znacznie taniej!

Uzupełnij miejsce wypoczynkowe o parasol!

Stoły z technorattanu z krzesłami warto ustawić pod obszernym parasolem ogrodowym – to rozwiązanie pozwoli na zachowanie komfortu nawet w najbardziej słoneczny i upalny dzień lata. Parasole konstruowane są w taki sposób, aby chronić zarówno przed słońcem, jak i żarem – czasze parasoli nie nagrzewają się co jest wynikiem zastosowania wysokiej jakości tworzyw i tkanin.