Dom i Wnętrze

Własny dom dla każdego

Jeszcze do niedawna realizacja marzenia o posiadaniu własnego domu położonego w ustronnej, zacisznej okolicy możliwa była dla nielicznych. Dzisiaj, dzięki rozwojowi nowoczesnych metod w budownictwie, budowa domu nie musi wiązać się z niebotycznymi kosztami i kredytem na dwadzieścia lat. Jak budować, aby zaoszczędzić? Sprawdź!

Całoroczne, tanie domy z drewna – spełnij  marzenie o niezależności

Odpowiedzią na potrzeby współczesnych konsumentów są tanie domy z drewna – całoroczne budynki składające się głównie z prefabrykatów wykonanych z czterostronnie struganego i komorowo suszonego drewna. Jedynym murowanym elementem konstrukcyjnym jest fundament zapewniający budynkowi pełną  stabilność. Prace nad realizacją projektu mogą rozpocząć się w dowolnym momencie w ciągu roku i nie trwają zazwyczaj dłużej niż 4/5 miesięcy.

Domy budowane według standardów budownictwa lekkiego generują niewielkie koszty na poziomie inwestycji oraz eksploatacji. Dzięki specjalnej, starannie przemyślanej konstrukcji, specjalnym systemom dociepleń oraz nowoczesnym systemom grzewczym domy drewniane nie wymagają dużych nakładów energii i zaliczane są do grupy budynków ekologicznych.

Parterowy domek czy wielopokoleniowy, duży budynek?

Firmy wyspecjalizowane w projektowaniu i budowie domów z drewna oferują szeroki wybór modeli. Wśród wariantów prezentowanych w katalogach znajdziesz między innymi niewielkie domy na wąskie działki, efektowne, zgodne z najświeższymi trendami architektonicznymi konstrukcje z płaskim dachem, kilkupiętrowe domy spełniające potrzeby dużych rodzin. Co ważne, domy drewniane są konstruowane w taki sposób, aby w przyszłości można było je dowolnie modyfikować i powiększać.

zobacz zobacz wiecje https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/