Dom i Wnętrze

Wielki powrót drewnianej mozaiki

Wielki powrót drewnianej mozaiki

W budownictwie drewno wykorzystywane było od stuleci. To bardzo wdzięczny materiał, który daje wiele możliwości. Od pewnego czasu drewno wykorzystywane jest także w aranżacji wnętrz. Do łask wracają drewniane podłogi, drewno gości coraz częściej także na ścianach.

Jak wykorzystać mozaikę?

Mozaika z drewna wprowadza do każdego wnętrza znacznie więcej ciepła. Jej zaletą jest między innymi to, że może zostać wykorzystana do wykańczania ścian praktycznie w każdym pomieszczeniu. Sprawdza się zarówno w pokojach dziennych jak i w łazienkach. Nie zaleca się stosowania drewnianej mozaiki tylko do wykańczania ścianek w kabinach prysznicowych. Drewno świetnie prezentuje połączone z ceramicznymi kafelkami, szkłem, naturalnym kamieniem. Mozaika z drewna na ścianę to doskonały pomysł na modne wykończenie wnętrz w stylu rustykalnym, skandynawskim, klasycznym. Drewno jest materiałem w pełni naturalnym. Mozaiki z drewna na ścianę warto polecić osobom zmagającym się z alergią. Drewno jest bowiem materiałem, które nie uczula.

https://nety.pl/partnerskie/ubezpieczenie-samochodu-dla-mlodych-kierowcow-jak-obnizyc-skladke/ zobacz https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/