Dom i Wnętrze

Technorattanowe meble do ogrodu – uniwersalne i modne wyposażenie

Technorattanowe meble do ogrodu – uniwersalne i modne wyposażenie

Drewno, żeliwo, tworzywa sztuczne, wiklina i rattan… Wybór mebli ogrodowych jest obecnie bardzo szeroki. Wśród mnogości dostępnych opcji szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się modele zbudowane z technorattanu. Czy warto wybrać meble do ogrodu właśnie z syntetycznej plecionki? Sprawdź!

Meble do ogrodu, którym niestraszny jest deszcz i mróz

Meble do ogrodu wyplatane z technorattanu szturmem podbiły serca najbardziej wymagających miłośników odpoczynku pod chmurką. Dlaczego? Meble z technorattanu z powodzeniem łączą wszystko, czego możemy oczekiwać od mebli ogrodowych – wytrzymałość, lekkość oraz elegancki design. Technorattan – syntetyczny materiał inspirowany naturalnym rattanem – do złudzenia przypomina swój pierwowzór, jednak wykazuje od niego dużo lepsze właściwości. Dla zwartych, nieporowatych włókien deszcz, promieniowanie UV, zalegający śnieg i skrajne temperatury nie są żadnym zagrożeniem. Materiał barwiony jest na różne kolory, co znacznie zwiększa pole do aranżacyjnych popisów.

Jak dbać o technorattan?

Mamy dobrą wiadomość dla osób, dla których wygospodarowanie miejsca w ciasnej piwnicy czy garażu w celu zabezpieczenia mebli poza sezonem jest sporym utrudnieniem – technorattanowe wyposażenie może przezimować na zewnątrz. Co więcej, nie musisz zaprzątać sobie głowy uciążliwą impregnacją krzeseł czy stołu. Jedyne, co musisz zrobić, aby komplet ogrodowy nienagannie się prezentował, to raz na jakiś czas przetrzeć jego powierzchnię mokrą ściereczką. Aby jeszcze bardziej przedłużyć żywotność mebli, warto wzbogacić swoją kolekcję o lekkie pokrowce z oddychającego materiału.

https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/ zobacz wiecje https://zyciesiedleckie.pl/pl/377_polecamy/45176_jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-szkolne-poradnik-dla-rodzicow.html