Dom i Wnętrze

Szafki umywalkowe – jak je wybrać?

Urządzanie łazienki należy potraktować w bardzo staranny sposób, aby móc cieszyć się wygodnym i funkcjonalnym pomieszczeniem. To, co na pewno zwróci naszą uwagę to szafki umywalkowe, które nie tylko powinny wyglądać, ale również muszą być pojemnym i funkcjonalnym urządzeniem.

Nowoczesne szafki umywalkowe

Często zwracamy uwagę na nowoczesne szafki umywalkowe, ponieważ to one w całości będą dopasowane do naszego wystroju wnętrza. Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, to należy zdecydować się na taką szafkę pod umywalkę, która będzie dostępna w zestawie z innymi szafkami do łazienki. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wszystkie meble idealnie się ze sobą komponują. W nowoczesnej łazience króluje biel, aczkolwiek dla niektórych może wydawać się ona nieco nudnym kolorem. Dobrą propozycją jest również czerń – nawet do małych łazienek. Tylko, że w takich przypadkach należy pamiętać o dobrym oświetleniu takiego miejsca.

Tradycyjne szafki umywalkowe

Szafki umywalkowe w stylu tradycyjnym na pewno będą zdobione. O ile styl nowoczesny charakteryzuje się prostą budową i minimalizmem, to styl tradycyjny jest tego zupełnym przeciwieństwem. Zdobienia to konieczność, dzięki czemu całe pomieszczenie nabierze odpowiedniego charakteru. Jeżeli chodzi o kolory, to jedną z najlepszych, modnych inspiracji jest drewno w różnych jego odcieniach – począwszy od ciemnych, prawie czarnych brązów, po jasne kolory brązowe, które nie są pokryte żadną farbą, jedynie lakierem i innymi zabezpieczeniami, skutecznie chroniącymi przed wilgocią. 

 

https://chuck.com.pl/srebrna-oznaka-jezdziecka-jak-sie-przygotowac/ https://polishcourse.pl/szybkie-gotowanie-w-domowej-kuchni/ https://annbradforddesign.com/mieszkanie-w-stylu-loft/