Ciekawe

PROGRAM HOTELOWY Z BOOKING ENGINE’EM

Niezwykle przydatna w hotelarstwie rzecz. Nie tylko pomaga w usprawnieniu rozmaitych aspektów pracy personelu w obiekcie noclegowym, ale też wydatnie wspiera recepcję w działaniach typowo sprzedażowych. I to w taki sposób, który zupełnie nie potrzebuje dodatkowej uwagi czy kontroli ze strony pracowników bądź gospodarzy. Jednym z podstawowych elementów, które są w stanie pomóc w ściągnięciu gości, jest tak zwany booking engine.


Zabukuj pobyt jak Ci wygodnie

Za owym tajemniczym sformułowaniem kryją się rezerwacje online na stronę internetową hotelu bądź jakiekolwiek inne miejsce w sieci, w którym da się umieścić taki moduł. Na pewno booking engine będzie bardzo dobrym uzupełnieniem mediów społecznościowych. Jeśli turysta planujący wyjazd trafi na facebookowy profil obiektu i przypadną mu do gustu zdjęcia, opinie innych osób itd. – jest spora szansa, że pod wpływem impulsu zdecyduje się na dokonanie wiążącej rezerwacji. I już hotelarza w tym głowa, żeby nie żałował przyjazdu.

Program NFHotel wyposażony w booking engine

Kluczową kwestią jest to, aby rezerwacja online służąca za 24-godzinną recepcję w internecie, na bieżąco dysponowała najświeższymi danymi na temat cen, wolnych akurat pokoi, dostępnych pakietów specjalnych etc. Tym już zajmuje się program hotelowy taki jak wspomniany NFHotel, automatycznie synchronizujący wszelkie informacje pomiędzy grafikiem recepcyjnym, booking engine’em i wszystkimi stronami internetowymi wykorzystywanymi jako kanał sprzedaży.

https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ live url live url