Motoryzacja

Dbam o silnik razem ze sklepem DbamToMam.pl. Najlepsze preparaty do ochrony jednostki napędowej na rynku. Sprawdź naszą ofertę!

Oferta sklepu Dbam To Mam zawiera ponad setkę olejów do silnika najlepszej jakości. U nas nie znajdziesz podróbek tylko same oryginalne preparaty. Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Wiemy, jak ważną funkcję w jednostce napędowej pełni olej. Dlatego zwracamy szczególną uwagę do tego, jakie produkty znajdą się w naszym sklepie. Posiadamy oleje ceramiczne, oleje silnikowe od 0W16 do 15W50. U nas kupisz oleje takich marek jak: Millers, Valvoline, Elf, Motul czy Qualitum. Sprawdź produkty w naszym sklepie internetowym z olejami samochodowymi.

Olej ceramiczny do silnika. Czy warto zastąpić klasyczny olej?

Jaka jest różnica pomiędzy klasycznym olejem a ceramicznym? Przede wszystkim oleje ceramiczne do silnika mają w swoich składzie więcej komponentów ceramicznych, które mają wpływ na zmniejszenie zużycia paliwa i ochronę silnika w znacznych obciążeniach. Cena tych olejów może nieco różnić się od tych klasycznych. Jednak z pewnością jest to produkt warty swojej ceny. Jego główną zaletą jest skuteczność w zmniejszaniu tarcia w silniku, co pozwala na jego dłuższą żywotność i wszystkich podzespołów. Nowoczesna technologia nano komponentów dodatkowo pozwala na odnowienie zużytych powierzchni metalu, pokrywając je specjalna warstwą metalo-ceramiki. 

Dbam To Mam – sklep internetowy nie tylko z olejami do silnika 

Sklep online został stworzony dla tych, którzy pragną dbać o swój samochód każdego dnia. Odpowiednia pielęgnacja zapewni mu codziennie piękny wygląd i ochronę jego serca, czyli jednostki napędowej. Na dbamtomam.pl kupisz kosmetyki, oleje, filtry i płyny eksploatacyjne. To najlepsze środki zabezpieczające Twój samochód. Wszystko w jednym miejscu, abyś skupił się na swojej pasji, czyli pielęgnacji pojazdu. Poznaj pełny katalog produktów w jednym z największych sklepów internetowych dla samochodów w Polsce i wybierz najlepsze marki chemii i kosmetyków na rynku. 

 

https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/ zobacz https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/