Dom i Wnętrze

Zmień estetykę przydomowej strefy relaksu!

Własny taras to świetne miejsce do tego, aby wypoczywać po dniu pełnym wrażeń. W poszukiwaniu idealnych dodatków i mebli warto zwrócić uwagę na ofertę topowych producentów. Zaoferują nam oni nie tylko elementy designerskie, ale przede wszystkim: trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Co wybrać?

Tarasola nad naszymi głowami

Zdecydowana większość osób szukających wyposażenia na taras skupia się na meblach ogrodowych. My proponujemy przede wszystkim zastanowić się nad odpowiednim zadaszeniem, które będzie nas chroniło zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Nowoczesne tarasole dostępne na stronie tarasola.pl to innowacyjne produkty, które z pewnością uprzyjemnią każdą chwilę spędzoną na świeżym powietrzu.

Czym tarasola wyróżnia się na tle innych metod zadaszenia?

Dotychczas najczęściej zadaszaliśmy niewielki obszar przy pomocy… parasola ogrodowego. Niewielkie parasole miały za zadanie przede wszystkim gwarantować nam cień. Współcześnie pragniemy znacznie lepszych rozwiązań – tarasola będzie więc idealnym wyborem. Eleganckie tarasole najczęściej stawiane są przy ścianie domu, jednak mogą być również budowlami znajdującymi się w dowolnym miejscu w ogrodzie. Ich zadaniem jest ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV, deszczem oraz zapewnienie cienia. Przez wzgląd na swoją konstrukcję tarasola jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Aluminiowa konstrukcja malowana jest proszkowo.

Jak budowane są dachy tarasoli?

Tarasola, w zależności od modelu, może mieć dach wykonany z tkaniny poliestrowej pokrytej poliuretanem lub też z aluminiowych listew obracających się wokół własnej osi. Bez względu na rodzaj dachu tworzywa te są zabezpieczone przed wilgocią i nagrzewaniem się, więc w cieniu tarasoli panuje przyjemny chłód.

zobacz wiecje nstam.org Stolik pomocniczy do kanapy loft