Dom i Wnętrze

Wanny asymetryczne – co warto o nich wiedzieć?

W nowoczesnych łazienkach liczy się funkcjonalność i wygoda, dlatego też wanny asymetryczne cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które w najbliższym czasie planują kupić nową wannę asymetryczną i chcą poznać największe plusy tego rozwiązania.

Wanny asymetryczne największe zalety

Jedną z największych zalet asymetrycznych wanien jest to, że nawet w stosunkowo niewielkiej łazience dzięki nim można czuć się bardzo komfortowo. Wybierając nową wannę, warto zwrócić szczególną uwagę na dodatkowe półeczki i funkcjonalne siedziska w narożnikach wanny, które podczas kąpieli są bardzo pomocne przede wszystkim dla starszych osób.

Z jakiego materiału wanny asymetryczne?

W dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wanny żeliwne emaliowane, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wanny asymetryczne żeliwne są bardzo trwałe i mogą służyć nawet przez kilkanaście długich lat użytkowania. Jest to wspaniała inwestycja, która na pewno się zwróci. Największą zaletą wanny żeliwnej emaliowanej jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz to, że jest łatwa w utrzymaniu czystości. Nie można zapominać także o tym, że wanny żeliwne dość długo utrzymują temperaturę wody. Stal emaliowana jest materiałem w 100% przetwarzalnym co oznacza, że stare wanny można ponownie wykorzystać do produkcji stali. Jedyną wadą jest tutaj spora waga, która utrudnia nie tylko transport, ale również montaż.

Moda na sztuczny marmur

W Polsce jest bardzo duża moda także na wanny asymetryczne ze sztucznego marmuru, które po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody. Producenci oferują wanny wykonane ze sztucznego marmuru, jak i również wanny w 100% wykonane z naturalnego marmuru. Największą zaletą jest tutaj niesamowity wygląd wanny, dzięki czemu można stworzyć elegancką i stylową łazienkę. Odstraszać może jedynie wysoka cena i spora waga wanny.

Wanny z hydromasażem

W dzisiejszych czasach można zamówić także niezawodną wannę asymetryczną z hydromasażem. Niewielkim kosztem możemy zamienić swoją łazienkę w profesjonalne centrum relaksu i odnowy biologicznej. Relaksujące masaże wodne dają ogromne odprężenie po ciężkim dniu pracy i co najważniejsze bardzo pozytywnie działają na ciało. Wanna asymetryczna z masażem to doskonały wybór dla wszystkich tych osób, które chcą wzmocnić swoje mięśnie i stawy. Dzięki wodnym masażom można raz na zawsze pozbyć się bólów kręgosłupa. Domowe SPA to wspaniała inwestycja dla każdego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://1lazienka.pl/category/wanny-asymetryczne

ganx.net ozrodlo.com.pl zobacz wiecje