Dom i Wnętrze

Technorattan w strefie wypoczynkowej

Zaprojektowanie strefy wypoczynkowej w ogrodzie czy na tarasie nie jest dzisiaj kłopotem – do dyspozycji mamy przede wszystkim nowoczesne komplety meblowe, oferowane przez topowych producentów. Jakie produkty i elementy dodatkowe wybierać, aby nasz taras zachwycał i zachęcał do spędzania czasu na świeżym powietrzu?

Meble technorattanowe – nowoczesny design i funkcjonalność

Wśród najchętniej wybieranych mebli ogrodowych wymienia się przede wszystkim meble technorattanowe. Technorattan początkowo miał jedynie zastępować klasyczny rotang, z czasem jednak okazało się, że idealnie sprawdza się on w ogrodach i na tarasach. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie stref wypoczynkowych bez kompletów technorattanowych – meble te są nie tylko piękne, ale przede wszystkim trwałe. Struktura technorattanu jest nieporowata, przez co do wnętrza nie dostanie się kurz czy wilgoć. Czyszczenie takich powierzchni jest proste i szybkie.

Interesującą propozycją są meble modułowe technorattan – składają się one z kilku elementów, które w zależności od potrzeb można łączyć lub wykorzystywać osobno. Meble modułowe dają wiele możliwości aranżacji, przez co stale możemy zmieniać oblicze naszego ogrodu czy tarasu.

Trwałość jest najważniejsze

Kupując meble technorattanowe stawiamy na wysoką jakość i trwałość – technorattan nie odkształca się, nie jest podatny na działanie wilgoci, silnego promieniowania UV, nie odbarwia się. Meble technorattanowe zachowają wspaniały kształt i kolor na długie lata. Uzupełnieniem strefy relaksu może być parasol ogrodowy, który uchroni nas przed słońcem. Nowoczesne parasole projektowane są z myślą o łatwości użytkowania i jak najwyższej estetyce. Aluminiowe stelaże malowane proszkowo umieszczane są na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie parasola o 360 stopni.

zobacz https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/