Dom i Wnętrze

Szczotki do odkurzaczy Vorwerk

 

Posiadanie różnorodnych szczotek do odkurzaczy jest bardzo potrzebne. Zwłaszcza w przypadku, kiedy mieszka się w domu, w którym aż roi się od różnorodnych powierzchni, które co jakiś czas wypadałoby odkurzyć. Są nimi panele, dywany, ale również tapicerka samochodowa czy powierzchnia mebli domowych. Szczotki do odkurzaczy Vorwerk tworzone są przez najlepszych projektantów, którzy tworzyli je na najróżniejsze ewentualności.

 

Szczotki do odkurzaczy Vorwerk – przykładowe rodzaje

 

Przed zakupem warto dowiedzieć się jakie szczotki do odkurzaczy Vorwerk są dostępne do zakupu. Z pewnością wybór jest ogromny dlatego każda osoba będzie mogła wybrać tę szczotkę, którą potrzebuje najbardziej. Do najpowszechniejszych szczotek owej firmy należą:

 

-Szczotki dywanowe; szczotki do odkurzaczy Vorwerk przeznaczone do dywanu są bardzo charakterystyczne. Posiadają większe rozmiary i często wyposażone są w dodatkowe ruchome wałki jeszcze efektywniej zbierające kurz i zanieczyszczenia.

 

-Szczotki parkietowe; parkiet jest wbrew pozorom bardzo delikatnym typem podłogi, który potrafi łatwo się zarysować. Parkietowe szczotki do odkurzaczy Vorwerk posiadają odpowiednio dobraną budowę, która ochroni każdy parkiet przed uszkodzeniami. Posiadają one dodatkowe, gumowe kółka sprawiając, że najtwardsza powierzchnia szczotek nie styka się z powierzchnią parkietu pozostawiając go w perfekcyjnym stanie.

 

-Szczotka do sprzątania sierści; Vorwerk również pomyślał o czworonożnych przyjaciołach, po których bardzo trudno jest sprzątać. Wiele z nich pozostawia bardzo pokaźną ilość sierści, która roznoszona jest po całym domu. Szczotki do odkurzaczy Vorwerk do sierści posiadają dodatkowe wkładki zbudowane z welurowej powierzchni, do której sierść i włosy bardzo łatwo lgną. Dzięki temu potrafią one wysprzątać mieszkanie z włosów i sierści jak żadna inna szczotka!

 

Podsumowanie

 

Szczotki do odkurzaczy są niezwykle ważnym elementem w przypadku każdego odkurzacza. Vorwerk to sprawdzona firma oferująca ogrom różnorodnych szczotek dopasowanych do różnych potrzeb każdej osoby.