Ciekawe

Skrzyniopalety od Schoeller Allibert

Kwestie logistyczne, transportowe i magazynowe są bardzo ważne w każdej firmie. Dlatego też tak istotne jest , aby wybrać naprawdę dobrej jakości skrzyniopalety z tworzywa, które zapewnią nam bezpieczeństwo i komfort podczas przewozu.

Oferta marki Schoeller Allibert

Jak przedstawia się w tym zakresie oferta Schoeller Allibert – lidera na rynku? Otóż mamy cztery główne skrzyniopalety z tworzywa sztucznego. Jakie są między nimi różnice?

Otóż pierwszy typ posiada cztery nóżki pokryte miękką gumą. Dzięki temu zachowuje pełną stabilność. Druga skrzyniopaleta z tworzywa sztucznego z kolei to specjalna skrzynka plastikowa składana klap-box, która posiada dodatkową klapkę ułatwiającą załadunek. Trzecia skrzyniopaleta z tworzywa sztucznego posiada trzy „płozy”, zaś czwarta charakteryzuje się kółeczkami. Jak zatem widać – wszystkie te typy skrzyniopalet z tworzywa sztucznego przeznaczone są do nieco innego rodzaju transportu.

Cechy wspólne skrzyniopalet Schoeller Allibert

Jakie są cechy wspólne wszystkich tych skrzyniopalet?

1) wysoka jakość

Przede wszystkim te skrzyniopalety z tworzywa sztucznego charakteryzują się naprawdę wysoką jakością. Stopy tworzywa sztucznego są bowiem specjalnie dobrane tak, aby zapewnić skrzyniopaletom jak najwyższą odporność.

2) bezpieczeństwo

Następna jest kwestia bezpieczeństwa. Oczywiście każda skrzyniopaleta czy to skrzynka plastikowa składana klap-box czy skrzyniopaleta z kółkami, posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Co więcej charakteryzują się one także specjalnymi systemami, dzięki którym możliwe jest nałożenie skrzyniopalet z tworzyw sztucznych na siebie albo ustawienie ich w kostkę i nic się nie zsuwa.

3) wygoda i komfort

Następnym ważnym elementem jest to, że taka skrzyniopaleta z tworzywa sztucznego od Schoeller Allibert charakteryzuje się tym, że posiada wygodne uchwyty, proste w obsłudze składanie i tym podobne praktyczne rozwiązania, które ułatwią pracę naszym pracownikom, dzięki czemu od razu usprawnią ją.

4) ekonomia

Na koniec warto jeszcze zaznaczyć, że dzięki możliwości składania, nakładania na siebie oraz układania blisko siebie w wygodne kostki, takie skrzyniopalety z tworzywa sztucznego pomagają nam zoptymalizować ułożenie w przestrzeni – czy to magazynu czy ciężarówki. Dzięki temu z kolei możemy oszczędzić np. na transporcie..

Sejf do kampera przyczepy na wymiar dayloans10doqd.com https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/