Ciekawe

Olej kopytkowy do skóry

Skórzane i eleganckie wyroby są niezwykle ważnym elementem codziennej garderoby wielu osób. Spora część kobiet i mężczyzn uwielbia skórzane portfele, paski czy torebki ze względu na swój niebanalny szyk, klasę i elegancję. Oczywiście również walory wytrzymałościowe stojątutaj na najwyższym poziomie. Bowiem nie ma trwalszego materiału jeżeli chodzi o wytrzymałość elementów odzieżowych. Skóra nawet po wielu latach jest w świetnej formie. Zawsze modna i elegancka! Jednak aby wszystkie te słowa miały odzwierciedlenie w rzeczywistości kaletnik musi zadbać o odpowiednią impregnację skóry. Olej kopytkowy jest topowym produktem, w który warto zainwestować!

Olej kopytkowy – zalety użytkowania produktu

 

Olej kopytkowy jest jednym z najlepszych olejów przeznaczonych do pielęgnacji i impregnacji skóry. Każdy kaletnik zna jego pozytywne cechy przez co jest ochoczo przez nich stosowany. Przede wszystkim olej kopytkowy aplikuje się w miejscach, w których skóra ma największe ryzyko obtarcia czy po prostu intensywnego użytkowania. W przypadku portfela będą to jego wierzchnie warstwy, a w przypadku torebek okolice suwaków. Jednak to tylko przykłady których jest więcej. Lecz to nie oznacza, że olej kopytkowy może być używany tylko i wyłącznie w takich miejscach!

Sam olej kopytkowy impregnuje skórę jak nikt inny. Oznacza to, że po nałożeniu skóra będzie jeszcze wytrzymalsza i odporna na uszkodzenia przez jeszcze dłuższy czas! Olej kopytkowy bardzo dokładnie wchodzi w przestrzenie (tak zwane pory) skóry tworząc swego rodzaju warstwę ochronną. Taka warstwa jest bardzo dobra ze względów odporności na uszkodzenia mechaniczne, osiadanie pyłu czy przede wszystkim deszcz i wilgoć. Te ostatnie są prawdziwymi wrogami wielu wyrobów skórzanych i uprzykrzyły życie nie jednej osoby. Dlatego warto zainwestować właśnie w olej kopytkowy tworzący hydrofobową warstwę na powierzchni skóry. Hydrofobowa warstwa z chemicznego punktu widzenia wręcz odpycha cząsteczki wodnie nie pozwalając osiąść im na powierzchni produktu. Dzięki temu nie będą niszczyły skóry od środka.

 

Podsumowanie

 

Olej kopytkowy jest świetnym akcesorium z działu chemii do skór. Poprawia kondycję skóry w najlepszy możliwy sposób. Jest dostępny do nabycia w sklepie Craftpoint w trzech różnorodnych rozmiarach – 236, 473 i 946 ml. Wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania kaletnika na produkt. Z reguły decydują się oni na większe pojemności ze względu na ilość wykonywanych projektów. Dla amatorów z pewnością wystarczą te mniejsze wersje.

https://zyciesiedleckie.pl/pl/377_polecamy/45176_jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-szkolne-poradnik-dla-rodzicow.html https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/