Dom i Wnętrze

Oaza spokoju blisko domu

Czy wypoczynek blisko domu jest możliwy? Coraz więcej osób decyduje się na przearanżowanie balkonu, ogrodu czy werandy, aby miejsca te stały się funkcjonalnym, letnim przedłużeniem salonu. Poprzez kupno ciekawych mebli ogrodowych czy też wykorzystanie interesujących dodatków możemy wykreować przestrzeń, którą pokochają wszyscy domownicy oraz goście.

Zadbaj o odpowiedni komplet wypoczynkowy

Kupno mebli outdoorowych nie jest dzisiaj wyzwaniem – topowi producenci oferują nam wiele możliwości związanych z wyborem. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się meble modułowe, których elementy można łączyć i rozłączać w zależności od potrzeb. To idealna propozycja dla osób kreatywnych, które pragną stale zmieniać otaczającą ich przestrzeń. Na uwagę zasługują aluminiowe stelaże mebli modułowych – są one antykorozyjne, przez co możemy mieć pewność, że nawet po wielu latach użytkowania nie pojawi się na nich rdza.

Meble na werandę o konstrukcji modułowej uzupełniane są o miękkie poduszki i siedziska – ich wypełnienie tworzy trwała i odporna na odgniecenia pianka tapicerska. Dla większej wygody można również zakupić pledy i koce, które pozwolą na komfort termiczny podczas chłodniejszych wieczorów na werandzie.

Jak osłonić się przed słońcem?

Aby korzystać z uroków lata na werandzie czy w ogrodzie warto pomyśleć o nowoczesnym parasolu ogrodowym. Element ten zaskoczy nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi. Parasole projektowane są w taki sposób, aby idealnie uzupełniać zaaranżowaną już przestrzeń. Parasole ogrodowe mają kilka punktów regulacji, dzięki czemu dokładnie można określić kąt padania cienia. Czasze parasoli tworzone są z tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu.

Dębowa konsola do przedpokoju loft zobacz wiecje nstam.org