Zdrowie i Uroda

Nowoczesne paznokcie

Nowoczesna metoda zdobienia paznokci pozwala na zrobienie paznokci szybko, łatwo i w dodatku gwarantuje ich doskonały wygląd przez długi czas. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci daje dekorację paznokci trwałą, lakier nie odpryskuje po kilku dniach a właścicielki takich paznokci mogą wykonywać standardowe prace domowe.

Na czym polega hybrydowa metoda?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to pomalowanie płytki paznokcia przy użyciu specjalnego lakieru do paznokci i hybrydowego żelu do manicure. Tak utwardzony w lampie paznokieć przetrwa wiele. Lakier nie odpada po kilku dniach, ręce można moczyć i wykonywać nimi przeróżne prace domowe. Paznokcie zrobione metodą hybrydową nie niszczą się, są trwałe, błyszczące i cieszą swoją właścicielkę przez około trzy tygodnie.

Zdobienie paznokci przy metodzie hybrydowej

Paznokcie zrobione metodą hybrydową mogą być dodatkowo ozdobione. Co prawda zdobienia na paznokciach hybrydowych mogą być lekkie, ale i tak mogą być ładne i dawać zaskakujący efekt.”Brylanty najlepszymi przyjaciółmi kobiety” – hasło powszechnie znane i choć na hybrydę prawdziwych brylantów nie nałożymy, to jednak tak zrobione paznokcie możemy ozdobić cyrkoniami, specjalnym pyłkiem, bulionem lub różnorodnymi cekinami.By ozdoby trzymały się przez długi czas należy użyć specjalnej bazy do nakładania lakieru hybrydowego, czyli bazy do zadań specjalnych nazywanej – Base Ekstra.

Dodatkowe hity w zdobieniu

Ostatnim super hitem metody hybrydowej zdobienia paznokci są pyłki. Pyłki odpowiednio nałożone dają specjalne efekty:
– lustrzanej tafli,
– satynowej powłoki, zmieniającej kolory pod wpływem światła,
– efekt 3D, migoczący odcieniami tęczy.Ponadto na paznokciach hybrydowych możemy namalować ręcznie, cieniutkim pędzelkiem, różne wzory, które będą jedyne w swoim rodzaju.

Sposób na zadbane paznokcie

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to też sposób na zadbane paznokcie. Największym jej plusem jest fakt, że można w tak ozdobionych paznokciach robić dosłownie wszystko. Mycie naczyń, odkurzanie, sadzenie kwiatów, sprzątanie jest już nie groźne naszym paznokciom. Ręce tak ozdobione są zadbane a paznokcie trwałe przez kilka tygodni. Lakier nie odpada, nie zrywa się a same paznokcie nie są odrapane po kilku dniach. Założenie lakieru metodą hybrydową to doskonały sposób na utrzymanie zadbanych paznokci. Dodatkowo paznokcie mogą być ciekawie ozdobione, mogą być jedyne w swoim rodzaju i mogą stanowić całość dzieła artystycznego. Bowiem zdobiąc paznokcie można bardzo dobrze „wyżyć” się artystycznie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/

Stolik pomocniczy do kanapy loft zobacz wiecje zobacz wiecje