Dom i Wnętrze

Krzesło wiszące ogrodowe – niebanalny pomysł na aranżację

Upalne lato warto spędzać wśród zieleni i w cieniu parasola. Szukając pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni blisko domu, warto wybrać krzesło wiszące ogrodowe. Mebel ten umożliwi nam letni relaks blisko natury i sprawi, że przestrzeń wypoczynkowa nabierze niebanalnej oprawy.

Jak skonstruowane jest krzesło wiszące ogrodowe?

Odpoczynek blisko natury i słońca to świetny sposób na relaks. Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby zrelaksować się wśród zieleni. Niewielki taras czy ogród pozwolą nam czerpać z lata przyjemność garściami. W aranżacji przestrzeni wypoczynkowej pomoże krzesło wiszące ogrodowe to prawdziwy hit meblowy, który zmieni każdą przestrzeń!

Jak skonstruowane są krzesła ogrodowe tego typu? Krzesło w formie kokonu to najczęściej mebel technorattanowy, którego stelaż wykonany jest z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie aluminium pozwala na znaczne zmniejszenie wagi mebla – to z kolei wpływa na łatwość przenoszenia mebla z miejsca na miejsce. Okrycie krzesła wiszącego tworzy plecionka technorattanowa – materiał ten sprawdza się idealnie w polskich ogrodach i na balkonach. Nie jest on podatny na płowienie, działanie zmiennych warunków pogodowych. Siedzisko umieszczone jest wewnątrz kokonu – warto uzupełnić je o poduszki, koce.

Krzesło wiszące ogrodowe na balkonie

Krzesło wiszące ogrodowe to idealny pomysł na aranżację balkonu. Mebel ten w towarzystwie niewielkiego stolika kawowego stworzy duet idealny, który pozwoli nam spędzać letnie dni w błogim spokoju. Aby jeszcze bardziej podnieść estetykę balkonu możemy wykorzystać lampiony lub lampy solarne, które pozwolą na komfortowe przesiadywanie na balkonie również wieczorami. Tak zaaranżowana przestrzeń wypoczynkowa stanie się ulubionym miejscem do relaksu!

 

 

https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ zobacz wiecje live url